KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11697591
nr 1169 7591
Gouache
John Gray, innergård, 1800-tal, 24x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:04:26
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gouache